Vyhledávání

Kontakt

PSYCHIATRIE ROUDNICE, spol. s r.o.

(1) Na Rybníčku 742, Roudnice Nad Labem

(2) 9.května 403, Štětí

Dr. Borovanský:603449357 asistentka:721763690, Psychiatrie Roudnice, spol s r.o. Na Rybníčku 742 41301 Roudnice nad Labem, 41301 DATOVÁ SCHRÁNKA:448r36d
IČO 28875567

psychiatr.borovansky@email.cz

Vítejte na stránkách firmy PSYCHIATRIE ROUDNICE

Vítáme Vás na našich webových stránkách. Věnujeme se ambulantní psychiatrii a psychoterapii ve skupině i psychoterapii individuální, psychodynamicky orientovanému speciálně pedagogickému poradenství a léčbě sexuálních dysfunkcí.

Naše péče je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění, s výjimkou nadstandardů: večerní hodiny a ordinace v neděli, případně výjezd do domácího prostředí pacienta/pacientky.

 TERAPEUTICKÝ TEAM:

Věnovat se Vám bude prozatím MUDr Vladislav BOROVANSKÝ, DÁLE Mgr. PETRA TOŠNEROVÁ a Bc. LENKA HAJNÁ, asistentky Denisa KRONOVÁ  a Jarka KUPKOVÁ a sestřička Eva KREJČOVÁ.

My stále netrpělivě hledáme posilu teamu, psychiatra nebo psychiatryni, nejsme věkově diskriminující - jak zkušený kolega nebo kolegyně s nadhledem a moudrostí dlouhých let praxe, tak entuziasticky nadšená mladá žena či mladý muž jsou vítáni, klidně i jen na den nebo dva dny v týdnu. Jediná podmínka: zájem o pacienta a ochota komunikovat.

Jsem lékař s psychiatrickou erudicí, atestovaný, mám za sebou psychoterapeutický výcvik v PCA (Rogers) a skupinově psychoanalytický výcvik v IAPSA.        

Dále se věnuji rodinné a párové terapii a léčení sexuálních dysfunkcí.

Vyučoval jsem na Vyšší zdravotní škole v Praze 5 (psychoterapie, neurologie) a krátký čas ve výcvikovém zařízení pro učitele waldorfských škol v Praze 6.

Spolupracoval jsem se sdružením Fokus jak přímo při péči o klientelu, tak ve vzdělávání a při supervizích.

Speciálně psychologické poradenství a psychoterapeutické vedení u dětí, dospívajících a dospělých včetně rodinné terapie můžeme zajistit u paní Mgr. Petry TOŠNEROVÉ. Paní magistra aobsolvovala vysokoškolské studium v oboru speciální pedagogika a skupinově teraputický výcvik v IAPSA (Společnost pro aplikovanou psychoanalysu).

S paní magistrou se věnujeme m.j. skupinové psychoanalytické psychoterapii a chtěli bychom skupinově pracovat i s pacienty.

Působí u nás dále sociální pracovnice paní Bc. Lenka HAJNÁ, absolventka vysokoškolského studia v oboru sociální práce, frekventantka skupinově terapeurického výcviku v IPASA.v pondělí od 16:00 do 18:00.

Důležitou součástí našeho teamu jsou naše asistentky  paní Jarka KUPKOVÁ a paní Denisa KRONOVÁ,  a naše setřička Eva KREJČOVÁ.

Aplikace injekcí a odběry krve a jiného biologického materiálu směřujte na ÚTERÝ dopoledne, mezi osmou a desátou hodinu, nejlépe po předchozím objednání.

Doporučujeme před odběrem zvýšit příjem tekutin, po příchodu dostanete k disposici sodovku, vodu nebo hořký čaj. To prevenuje jednak mdloby po odběru, jednak to zlepší reologické vlastnosti odebírané krve, prostě to "líp teče."

Příjem tekutin nepodceňujte. Od večera lačněte, diabetici to prosím ohlásí hned po příchodu, kvůli jejich stravovacmu režimu.

Objednat se lze na tel.: 721763690 u paní KRONOVÉ a paní KUPKOVÉ mezi osmou a jednou hodinou, 08:00 - 13.00, v létě od 08:00 do 12:00.

Lze rovněž psát na mail psychiatrie.asistentka@seznam.cz.

Na můj telefon (603449357) je nejlepší odeslat sms, na kterou můžu reagovat v přestávkách mezi pacienty nebo po skončení ordinační doby (ovšem v dobu lidskou). Preferuji komunikaci via níže uvedená mailová adresa, maily čtu ráno, před ordinací.

Můj mail je PSYCHIATR.BOROVANSKY@EMAIL.CZ a PSYCHIATRIE.ROUDNICE@GMAIL.COM.

V letních měsících je provoz sekretariátu omezen na dobu od 08:00 - 12 .00, odběry začnou zase v září.

V červenci budeme všichni odpočívat ve dnech 02.07.2018 až 05.07.2018. V srpnu budeme poněkud zvelebovat ordinaci ve dnech 06. - 10. 08., nazvali jsme to uklízecí týden.

V tyto dny nebudeme ani na telefonu, ani osobně dostupní, lze psát pouze na e-mailové adresy (viz výše).


ODBĚRY KRVE A OSTATNÍHO BIOLOGICKÉHO MATERIÁLU:

Na odběr krve, včetně odběrů indikovaných jiným lékařem, se lze objednat na výše uvedeném čísle - krev odebíráme ve ÚTERÝ od osmi do deseti hodin, biologické vzorky zpracovává především laboratoř Synlab, v menší míře Diagnostika Ondřej  Praha, některé  i laboratoř Podřipské nemocnice s poliklinikou (PNsP).

Výsledky ze zpracování biologických vzorků v laboratoři Synlab a v laboratoři OHKB (Oddělení hematologie a klinické biochemie) jsou dostupné elektronickou cestou v naší ambulanci již v den odběru případně v den následující - pokud se nejedná o velmi speciální vyšetření (autoimunitní onemocnění, PSS, SLE, dermato/polymyositis, AcR, revmatoidní artritis, psoriasu a ji doporoivázející artritis, některé infekční serologie - STD a borreliosa, chlamydiosa a yersiniosa jsou dostupné ihned). Odebíráme i krev na mycobacterium tuberculosis - BK = Kochův bacil, původce tuberklulosy, a to vyšetření molekulárárně genetickou technologií.

Lze u nás vyšetřit, resp. zajistit odběr na PSA,fPSA a PHI.

Odebíráme jak na základě rozhodnutí našich lékařů, tak můžeme odebrat pacienta i  žádankou od jiných lékařů, výsledky jim laboratoř zašle přímo do ordinace.

KDE NÁS NAJDETE:

Najdete nás v Roudnici nad Labem, v ulici Na Rybníčku, č.p. 742, kousek od nové budovy hasičského záchranného sboru na kraji města.

(Ze Špinderovy, resp. Žižkovy třídy (výpadovka směrem - letiště - ústecko-pražská dálnice D8) je to poslední odbočka směrem z města, za hasičskými výstražnými světly, při vjezdu - sjezdu z kopce, pod sešupem je to první doleva, na kandelábru je cedulk a- budte trpěliví a pokračujte odvážně dál k naší ceduli.Pokud pojedete vlakem, lze z nádraží u vody vyjet nahoru lokálkou směrem na Kleneč, jsme na třetí stanici, tedy roudnice-Hracholusky.)


T.č. ordinujeme v Roudnici nad Labem každý den v týdnu s výjimkou soboty, neděle jen na objednání, a ve Štětí první a třetí čtvrtek v měsíci od 10 hodin do 16 hodin.

Štětí: 9. května 403, budova polikliny Podřipské nemocnicev poatře nad lékárnou, a to první čtvrtek v měsíci.

První kontakt pro štětskou ordinaci je ale potřeba absolvovat v roudnické ordinaci.

V případě nutnosti můžeme (jako nadstandard) zajistit návštěvní službu u pacienta.

Výjimečně lze (immobilita) využít komunikaci po Skype (vladbor65), ze domluvit i sezení via počítač.

 


drb


Zkratky: PSS= progresivní systémová sklerosa, sklerodermie, SLE=systémový lupus erytematodes, AcR=acetylcholinový receptor, STD= sexual transmissible disease, pohlavně přenosné nemoci, PHI=prostata health index, PSa=prostat specific antigen, fPSA=free PSA, ukazatele - onkomarkery  stavu prostaty.

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?

Novinky

Stránky o depresi a úzkostech:www.deprese.com

08.11.2015 14:57
K nejčastějším obtížím, které řeší psychiatrická ambulance, patří deprese a úzkosti.Některé...

Nová spolupracující ordinace - ambulantní psychoterapeutické vedení a poradenství v Litoměřicích

27.07.2015 09:27
V Litoměřicích praktikuje paní Olga Dýbová, praktikující psychoterapeutka, nabízí psychologické...

LÉTO, PRÁZDNINY A DOVOLENÉ

05.05.2015 16:20
V letních měsících bude provoz ordinace poněkud omezen, pochopitelně v důsledku našch dovolených....

DR. JANOVSKÁ A NOVÝ ZAČÁTEK

03.08.2014 19:23
Dr. Janovská od září t.r. ordinuje, první ambulanci má 01.09.2014!!!Objednávejte se na 721763690.My...

AKTUÁLNÍ NEPŘÍTOMNOSTI

03.08.2014 19:21
V rozsahu 04.08. až 08.08.2014 není přítomen ani Dr. Borovanský, ani Dr. Hyklová.Asistentky jsou...

Sestra je nemocná, ordinace bezmocná - 28.05.2014 odběry nejsou.

19.05.2014 12:37
Sestra je nemocná, ordinace bezmocná - 28.05.2014 odběry nejsou.dottore

NEPŘÍTOMNOST V DRUHÉM A TŘETÍM ČTVRTLETÍ 2014 - DOVOLENÉ

03.04.2014 11:29
Dr....

UZAVŘENÍ ORDINACE V LOVOSICÍCH

06.03.2014 12:27
Posledním dnem měsíce dubna ukončujeme provoz ordinace v Lovosicích.Hlavním důvodem je její...

OTVÍRÁME PSYCHOTERAPEUTICKOU SKUPINU ANEB NEHLASTE SE VŠICHNI

11.01.2014 12:36
TERAPEUTICKÁ SKUPINA   Během prvního pololetí otevřeme psychoterapeutickou skupinu pro...

Jak si stojí máš team - dvě posily teamu

03.10.2013 10:41
Náš team se rozrostl o dvě posily: k našima dvěma asistentkám přibyla paní Blanka Černá, setkáte se...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>